


Чоловіча машинка для стрижки волосся VGR V-925
Чоловіча машинка для стрижки волосся VGR V-925 легка і компактна, майже не відчувається в руці. Працює від акумулятора. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи. Безшумна. Корпус виготовлений із пластику. Швидкознімний ножовий блок виготовлений з нержавіючої сталі з титановим напиленням. З легкістю можна очистити або замінити ніж, за необхідності. Високоякісна сталь з титановим напиленням дає змогу виконувати точні роботи максимально близько до шкіри. У комплектацію входять насадки, щіточка для чищення, спеціальна олія для ножів, USB-кабель для зарядки. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машинки. Після нанесення олії необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні.
Характеристики:
Час роботи від акумулятора 120 хв
Живлення від акумулятора
Тип елементів живлення вбудований акумулятор
Час заряджання акумулятора 3 год
Тип тример для бороди та вусів
Область застосування обличчя, волосся, борода, ніс, вуса
Матеріал/покриття лез неіржавна сталь
Насадки насадка для гоління, тример для бороди, тример для брів
Спосіб гоління сухе гоління
Вага товару 200 г
Спосіб регулювання довжини за допомогою насадок



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 3 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Керамічне покриття | Так |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 799 ₴

