



Чоловіча машинка для стрижки волосся VGR V-130
Чоловіча машинка для стрижки волосся VGR V-130 легка і компактна, майже не відчувається в руці. Працює від акумулятора. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи. Безшумна. Корпус виготовлений із пластику. Швидкознімний ножовий блок виготовлений з нержавіючої сталі. З легкістю можна очистити або замінити ніж, за необхідності. Високоякісна сталь дає змогу виконувати точні роботи максимально близько до шкіри. У комплектацію входять насадки, щіточка для чищення, спеціальна олія для ножів, USB-кабель для зарядки. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машинки. Після нанесення олії необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні.
Характеристики:
Час заряджання: 1,5 год
Час використання: 120 хвилин
Напруга струму: 100-240В
Потужність: 10 Вт
Спосіб живлення: USB-зарядка
Метод чищення: миття голови ножа
Матеріал головки: головка з нержавіючої сталі
Тип елементів живлення: вбудований акумулятор
Особливості
Кількість насадок 4
Область застосування волосся, вуса, борода
Матеріал/покриття лез нержавіюча сталь
Зарядка від USB-порту
Спосіб гоління сухе гоління
Індикатор зарядки акумулятора
Технічні характеристики
Максимальна довжина стрижки 12 мм
Мінімальна довжина стрижки 0.1 мм
Спосіб регулювання довжини за допомогою насадок
Вага товару 132 г






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вага | 0.131 кг |
- Ціна: 399 ₴

