


Чоловіча машинка для стрижки волосся VGR V-015
Чоловіча машинка для стрижки волосся VGR V-015 легка і компактна, майже не відчувається в руці. Працює від акумулятора. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи. Безшумна. Корпус виготовлений із пластику. Швидкознімний ножовий блок виготовлений з нержавіючої сталі. З легкістю можна очистити або замінити ніж, за необхідності. Високоякісна сталь дає змогу виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машинки. Після нанесення олії необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні. Регульована насадка від 2мм до 14мм (крок регулювання 2мм).
Характеристики:
Живлення від акумулятора
Час заряджання акумулятора 60 хв
Тип акумулятора Li-Ion
Комплектація: тример, насадка, щіточка, кабель зарядки, масло
Країна виробництва Китай
Індикація бритви: індикатор зарядки
Спосіб гоління сухе
Довжина кабелю 100 см
Кількість насадок у комплекті 1 насадка для волосся
Матеріал корпусу пластик




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Кількість установок довжини | 7 |
| Мінімальна довжина стрижки | 2 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 14 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Бритвене насадка | Так |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 399 ₴

