


Професійний чоловічий тример для стрижки волосся VGR V-009
Професійний чоловічий тример для стрижки волосся VGR V-009 має потужний роторний двигун зі збільшеним крутним моментом, має професійні ножі з нержавіючої сталі. Відрізняються своєю твердістю і довговічністю, що дає змогу машинці впоратися з найгустішим і найжорсткішим волоссям. Професійний тример оснащений інноваційним вбудованим Li-Ion акумулятором 1200 mAh. Ви можете виконувати стрижки як автономно, так і від мережі. Дуже добре підходить для перукарні або домашнього використання.
Характеристики:
Індикатор: заряд акумулятора, роботи тримера;
Насадки: (4шт) 1/2/3/4 мм;
Акумулятор: Li-on 1200 mAh;
Час зарядки: 2.5 години;
Час роботи при повній зарядці: 250 хвилин;
Потужність: 5 Вт;
Мотор: роторний 6500 об/хв;
Турбо режим: друга швидкість;
Зарядка: USB дріт без блока;
Шнур: 100 см;
Низький рівень шуму;
Застосування: стрижка бороди і вусів; окантовка;
Матеріал леза: нержавіюча сталь;
Ширина ножа: 40мм;
Матеріал корпусу: метал + ABS пластик;
Розмір: 16.2x4.2x3 см;
Вага машинки: 177 гр;
Комплектація:
Тример для волосся;
насадки - 4 шт;
шнур USB без блоку живлення;
щітка для чищення;
мастило мастильне;
інструкція з експлуатації.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Тример |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Швидкість мотора | 6500 об/хв |
| Час роботи від акумулятора | 250 хв |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Вага | 0.177 кг |
- Ціна: 599 ₴

