



Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-678
Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-678 дасть змогу забути про походи в салони. З таким приладом зачіска буде завжди акуратною, ніби її робили не вдома, а в перукарні. Цей апарат має потужний мотор, якісні комплектуючі та забезпечує повноцінний догляд за волоссям на обличчі, голові й тілі. Підстригайте волосся встановивши потрібну довжину завдяки додатковим насадкам. Цією машинкою для стрижки волосся ви можете створювати модельовані зачіски.
Створюйте чіткі лінії за допомогою основної насадки тример. Обробляйте невеликі зони, використовуючи насадку для точного стайлінгу. Надгострі металеві леза з необмеженим терміном служби дозволяють досягти ідеального результату з першого руху. Без защипування і висмикування волосся. Цей тример працює як від мережі, так і від акумулятора, що дає змогу брати електробритву із собою в подорож, на відпочинок або у відрядження. Машинка для стрижки заряджається від USB. Електрична бритва може стати чудовим подарунком не тільки для чоловіка, а й для жінки. Тример легко відчищається за допомогою щітки, яка йде в комплекті. Можна використовувати машинку тример для стрижки тварин і дітей. Тример призначений для дбайливого видалення небажаного волосся на голові, обличчі та в інтимних зонах.
Загальні характеристики:
Тип акумулятора Li-Ion
Час заряджання акумулятора 150 хв
Живлення від акумулятора; від мережі
Додаткові опції машинки для стрижки: окантовочна машинка; леза з нержавіючої сталі; водонепроникність
Індикація машинки для стрижки: індикатор заряду; індикатор живлення.
Кількість насадок у комплекті 4 насадки
Насадки для стрижки; для бороди, окантовка
Матеріал лез нержавіюча сталь
Матеріал корпусу метал
Розмір насадки 3-6-10-13 мм
Комплектація: машинка для стрижки; насадки гребені: 4 шт; USB кабель для зарядки; щіточка, масло, захисна насадка.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 13 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вага | 0.6 кг |
- Ціна: 599 ₴

