



Чоловіча машинка для стрижки волосся VGR V-121
Чоловіча машинка для стрижки волосся VGR V-121 - це потужний і функціональний інструмент для створення ідеальних зачісок у домашніх умовах і в професійних салонах. Оснащена високоякісними лезами, V-121 забезпечує гладку і точну стрижку, а ергономічний дизайн забезпечує комфортне використання. Машинка має кілька насадок для налаштування довжини стрижки та підходить для різних типів волосся. Цей прилад також легко очищається, що спрощує догляд за ним і подовжує термін служби.
Комплектація
Машинка - 1шт;
Насадки - 8шт;
Щітка для чищення - 1 шт;
Ножиці - 1 шт;
Гребінець - шт;
Масло - 1 шт.
Технічні характеристики
Живлення від мережі
Мінімальна довжина стрижки 0.1 мм
Максимальна довжина стрижки 20 мм
Матеріал/покриття лез нержавіюча сталь
Число установок довжини 8
Ширина ножа 46 мм
Вага товару 450 г.
Спосіб регулювання довжини за допомогою насадок
Кількість насадок 8
Самозагострювальні ножі немає
Плаваючий тример
Насадки: філірувальна насадка, широкий тример, бритвена насадка, насадка для носа і вух, насадка з регулюванням довжини, тример для бороди, вузький тример, тример для створення контуру



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 8 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Так |
| Бритвене насадка | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вага | 0.45 кг |
- Ціна: 399 ₴

