


Професійна бритвена окантовочна машинка для чоловіків VGR V-031
Професійна бритвена окантовочна машинка VGR V-031 для стрижки подарує вам чудові результати з мінімальними зусиллями. Будь то стрижка волосся, бороди або вусів, ця потужна техніка впорається з будь-яким завданням. Її дротове з'єднання гарантує стабільне живлення і постійну швидкість роботи.
Наявність насадок різних розмірів дає змогу легко виконувати підстригальні роботи будь-якого рівня складності. Ви також можете використовувати цю бездротову машинку, щоб створювати бездоганний образ за межами перукарні - навіть для дітей вона буде безпечною і зручною.
Не тільки для стрижки волосся! Цю безшумну електричну машинку для гоління як жіночу так і чоловічу можна використовувати для видалення зайвого волосся на голові, інтимних частинах (інтимних місць і тример для паху) або навіть як ефективну бритву. Бездоганні результати досягаються завдяки технології видалення волосся, яка залишає шкіру гладенькою та шовковистою.
Для чоловіків, жінок і електро машина для дітей, ця машинка стане незамінним помічником у догляді за зовнішністю. Вона є ідеальним вибором для барбершопів, допомагаючи створювати наймодніші стрижки, підстригати брови або вуса з абсолютною точністю.
Ця машинка для волосся також безпечна для шкіри (як машинка для стрижки волосся дитяча). Надійне лезо машинки для гоління забезпечує чітке й акуратне видалення волосся. Завдяки своїм регульованим насадкам ви зможете створити будь-який образ, який відповідає вашому смаку.
Маленька за розміром і легка для перенесення стригальна - це ваш ідеальний партнер у подорожах або під час поїздок. Використовуйте її для окантовки на великих або маленьких ділянках тіла - ногах, руках і обличчі!
Характеристики:
Тип акумулятора Li - ion
Довжина кабелю 1 м;
Час заряджання акумулятора 240 хв
Живлення USB; від акумулятора; від мережі
Бездротова; низький рівень шуму; змінна насадка
Є індикація машинки для стрижки.
Кількість насадок у комплекті 2 насадки
Насадки: для стрижки; для бороди; для брів
Кількість налаштувань довжини 1-10 мм; 11-20 мм; 1-20 мм
Матеріал лез нержавіюча сталь;
Матеріал корпусу нержавіюча сталь; ABS-пластик
Комплектація: машинка для стрижки; 2 насадки; щіточка для чищення; кабель USB; масло для чищення
Габарити
Висота машинки 15 см
Ширина машинки 5 см
Глибина машинки 4 см
Вага товару без упаковки 160 г


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 5 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 10 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.01 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Вага | 0.28 кг |
- Ціна: 399 ₴

