


Машинка для стрижки волосся VGR V-982
Машинка для стрижки волосся VGR V-982 - потужний роторний двигун зі збільшеним крутним моментом, має професійні ножі з нержавіючої сталі. Відрізняються своєю твердістю і довговічністю, що дає змогу машинці справлятися з найгустішим і найжорсткішим волоссям. Оснащена інноваційним вбудованим Li-Ion акумулятором 600 mAh. Ви можете виконувати стрижки як автономно, так і від мережі. Дуже добре підходить для перукарні або домашнього використання. Led дисплей показує рівень заряду.
Характеристики:
водонепроникність IPX6;
Led дисплей: показує рівень заряду;
індикатори: роботи та заряду акумулятора;
масло;
насадки: (4 шт) 1 мм; 2 мм; 3 мм; 4 мм;
акумулятор: Li-on 600 mAh;
час зарядки: 2 години;
час роботи при повній зарядці: 120 хвилин;
потужність: 5 Вт;
мотор: роторний 6600 об/хв;
шнур USB без блоку живлення: 1м;
низький рівень шуму: підходить для дітей;
застосування: стрижка волосся; стрижка бороди, окантовка;
ширина ножа: 45мм


| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 45 мм |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Швидкість мотора | 6600 об/хв |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
- Ціна: 399 ₴

